Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Organisatie

Dagelijks bestuur      
       
Voorzitter Ron Legebeke voorzitter@vvvoorwaarts.nl  0610186829
Secretaris Diede ter Braak secretariaat@vvvoorwaarts.nl  
Penningmeester John Jasper penningmeester@vvvoorwaarts.nl 0651800510
Lid Voetbal technische- en wedstrijdzaken Rutger Slot technischecommissie@vvvoorwaarts.nl 0645702754
Lid kantinezaken en activiteiten Jordy Niks jjordyy1990@hotmail.com 0613272917
Lid sponsoring Dinand Stuifzandt

sponsoring@vvvoorwaarts.nl

0610093049
       
       
Secretariaat      
       
Aanspreekpunt secretariaat Diede ter Braak secretariaat@vvvoorwaarts.nl  
Ledenadministratie Danny de Jong ledenadministratie@vvvoorwaarts.nl  
       
       
       
Financiele commissie      
Aanspreekpunt Financiële Commissie John Jasper penningmeester@vvvoorwaarts.nl 0651800510
Lid Berthil Krikken b.krikken@gmail.com 0622495252
Lid Frank Schippers frank_schippers_1990@hotmail.com 0655114742
       
       
       
Commissie Technische- en wedstrijdzaken      
Voorzitter Rutger Slot technischecommissie@vvvoorwaarts.nl 0645702754
Hoofd jeugdopleidingen Edward Happs jeugdopleiding@vvvoorwaarts.nl 0623331261
Aanspreekpunt senioren heren veld 1, 2 en 3 Arend ter Bekker arendterbekke@gmail.com 0634875677
Aanspreekpunt heren zaal 1 en 2 en heren veld 1,2 en 3 Gerald Slatius gslatius@hotmail.com 0642035810
Aanspreekpunt technisch beleid jeugd Rutger Slot slotgj@gmail.com
0645702754
Aanspreekpunt senioren veld 4 en 5 Danny de Jong dannydejong_94@hotmail.com 

0629754008

Aanspreekpunt dames- en meisjesvoetbal Sanne Wilharms sannewilharms@hotmail.com 0657228921
Vicevoorzitter Gerjan Aalderink g.aalderink@aalderink-coating.nl 0629107828
Wedstrijdsecretariaat senioren Wim Smit bettyenwimsmit@gmail.com 0644135273
Scheidsrechterscoördinator Dani Eggink dani_eggink@live.nl 0634942542
Vertrouwenspersoon Kay Bosch kay_bosch@hotmail.com 0611355699
       
Sponsorcommissie      
Voorzitter en secretaris Dinand Stuifzandt sponsoring@vvvoorwaarts.nl 0610093049
Aanspreekpunt kleding Nico Dogger infonicodogger@gmail.com 0630288769

Relatiebeheerder

Bjorn Wessels bjorn_wessels@hotmail.com 0630797045

Relatiebeheerder

Coen Sickman coensickman_@hotmail.com 0657063139
Relatiebeheerder Frank Schippers frank_schippers_1990@hotmail.com 0627852503
       
       
Commissie kantinezaken en activiteiten      
Voorzitter  Jordy Niks jjordyy1990@hotmail.com 0613272917
Clubhuisbeheerder Jordy Niks

jjordyy1990@gmail.com

0613272917
Aanspreekpunt Senioren Activiteiten Commissie (SAC) Kevin Molenkamp mol_chelsea@hotmail.com 0628033062
Aanspreekpunt Jeugd Activiteiten Commissie (JAC) Rianne Dogger rianne.dogger@gmail.com 0655162547
Supportersvereniging Twistveenside Erik Bruins erikb@live.nl 0641513779
       
Accomodatie      
Consul en aanspreekpunt terreinneheer Joop Schoemaker joopvvvoorwaarts@gmail.com 0625070750
Aanspreekpunt trainingsmaterialen Jan Sloot jan_sloot@live.nl  0610926859
Aanspreekpunt inning entreegelden Bert Niks bertniks@outlook.nl 0612634000
Gastvrouw Nelly de Jong

nelly.dj@outlook.com  

0546659375
Speaker Wim Smit bettyenwimsmit@gmail.com 0644135273
Scorebordbeheerder Gerrit Berghuis berghuis1942@gmail.com 0657320275
       
Communicatie      
Beheerder website en social media René Winkels info@tankavia.nl 0657597923
Beheerder website en social media Ron Legebeke voorzitter@vvvoorwaarts.nl 0610186829
Redacteur wedstrijdverslag 1e elftal Henk Snoeijink h.snoeijink3@kpnplanet.nl 0653394756
Redacteur wedstrijdverslag 1e elftal Wim Smit

bettyenwimsmit@gmail.com

0644135273
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!