Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainings tijden

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Voorwaarts V. JO9-1 18.15 - 19.15 Nicole Marsman, Niels Nijkamp
  • -
Voorwaarts V. JO9-2 18.30 - 19.30 Dylan Noppers, Thijs Huizing
  • -
Voorwaarts V. JO10-1 18.30 - 19.30 John De Jager, Brian Jasper
  • -
Voorwaarts V. JO13-2 18.30 - 19.45 Rikus Bakker
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Voorwaarts V. JO11-3 18.15 - 19.15 Koen Zomers, Thomas Olsman
  • -
Voorwaarts V. JO17-1 18.15 - 19.30 Gert Dogger
  • -
Voorwaarts V. JO11-1 18.30 - 19.30 Rutger Slot, Tristan Olthof
  • -
Voorwaarts V. JO11-2 18.30 - 19.30
  • -
Voorwaarts V. JO13-1 18.30 - 19.45 Edward Happs, Kevin Klos
  • Trainingsveld 5
  • Kleedkamer 3
  • -
Voorwaarts V. JO15-1 18.30 - 19.45 Koen Kok, René Eggink
  • Trainingsveld 5
  • Kleedkamer 4
  • -
Voorwaarts V. 1 20.00 - 21.30 Tim Nijzink, Co Mulder
  • Kunstgras
  • Kleedkamer 1
  • -
Voorwaarts V. 2 20.00 - 21.30 Patrick Webbink, Johnny Bakhuis
  • Kunstgras
  • Kleedkamer 2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Voorwaarts V. JO10-1 18.00 - 19.00 Brian Jasper, John De Jager
  • -
Voorwaarts V. JO8-1 18.15 - 19.15
  • -
Voorwaarts V. JO9-1 18.15 - 19.15 Niels Nijkamp, Nicole Marsman
  • -
Voorwaarts V. JO9-2 18.30 - 19.30 Dylan Noppers, Thijs Huizing
  • -
Voorwaarts V. JO13-2 18.30 - 19.45 Rikus Bakker
  • -
Voorwaarts V. 3 20.00 - 21.00 Nico Dogger, Henk Niks, Christian Bekkers
  • Kunstgras
  • Kleedkamer 3
  • -
Voorwaarts V. 4 20.00 - 21.00 Alard Bakhuis
  • Kunstgras
  • Kleedkamer 6
  • -
Voorwaarts V. 5 20.00 - 21.00
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Voorwaarts V. JO8-2 18.15 - 19.15 Rutger Slot
  • Trainingsveld 7
  • Kleedkamer 3
  • -
Voorwaarts V. JO11-3 18.15 - 19.15 Thomas Olsman, Koen Zomers
  • -
Voorwaarts V. JO17-1 18.15 - 19.30 Gert Dogger
  • -
Voorwaarts V. JO11-1 18.30 - 19.30 Tristan Olthof, Rutger Slot
  • -
Voorwaarts V. JO11-2 18.30 - 19.30
  • -
Voorwaarts V. JO13-1 18.30 - 19.45 Kevin Klos, Edward Happs
  • Trainingsveld 5
  • Kleedkamer 3
  • -
Voorwaarts V. JO15-1 18.30 - 19.45 Koen Kok, René Eggink
  • Trainingsveld 3
  • -
Voorwaarts V. 1 20.00 - 21.30 Tim Nijzink, Co Mulder
  • Kunstgras
  • Kleedkamer 1
  • -
Voorwaarts V. 2 20.00 - 21.30 Johnny Bakhuis, Patrick Webbink
  • Kunstgras
  • Kleedkamer 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!